Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Jadwisin

Jadwisin, dolnośląskie

  • 85 000 zł
  • 74 m²
  • 1 148,65 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Dobrowol...

Skontaktuj się

Mieszkanie Jadwisin

Jadwisin, dolnośląskie

zaktualizowane:
6 kwietnia 2026

85 000 zł

74 m²

1 148,65 zł/m²

Mieszkanie Jadwisin

Zaktualizowane: 6 kwietnia 2026

85 000 zł 74 m² 1 148,65 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 85 000 zł (1 148,65 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 74 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: ogrzewanie: piec
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OKAZJA Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Jadwisinie!
Szukasz nieruchomości z potencjałem, która oferuje przestrzeń domu w cenie małego auta? Biuro ND Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w malowniczym i spokojnym Jadwisinie (gmina Zagrodno, powiat złotoryjski).
To idealna propozycja dla osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, cenią sobie wiejski klimat, a jednocześnie potrzebują świetnego połączenia z autostradą A4. (...)

Agent

Natalia Dobrowolska

791 303...

791 303 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

791 303...

791 303 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości